Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

ATRAKCJE HOTELU DLA RODZIN

Dwór Choiny jest bardzo przyjaznym miejscem dla rodzin. Lokal jest w całości ogrodzony i monitorowany, więc będziecie mogli Państwo czuć się u nas bezpiecznie. Państwa pociechy będą mogły spokojnie bawić się na hotelowym placu zabaw. Zapraszamy serdecznie do spacerów po ogrodzie, wypoczynku na tarasie lub w naszej przestronnej altanie ogrodowej. Również zapraszamy Państwa do wypoczynku ze swoimi pupilami. Zwierzęta są bardzo mile widziane w Dworze Choiny.

Okolica Dworu Choiny zachęca również do spacerów, pieszych wędrówek oraz rowerowych wypraw. Lasy, łąki i pola pozwolą Państwu odpocząć i zrelaksować się podczas urlopu.

Posiadamy wypożyczalnie rowerów, z której śmiało mogą Państwo korzystać.

Dla fanów sportu przygotowaliśmy boisko do mini-footbolu na trawie. Gdyby pogoda nie dopisała, proponujemy rozrywkę w naszej sali bilardowej lub grę w piłkarzyki.

Niewątpliwą atrakcję dla naszych Gości stanowić będzie pobliska stadnina koni i pole golfowe, gdzie można zaznać wspaniałej rozrywki. Po udanej wyprawie, będą mogli Państwo odpocząć przy hotelowym kominku, posilić się smakołykami z naszej restauracji bądź z grilla

Serdecznie zapraszamy!


Top