Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

Oferta dla biznesu

Dwór Choiny w ramach specjalnej oferty dla Klientów biznesowych udostępnia przestronną salę z pełnym wyposażeniem konferencyjnym. Na potrzeby spotkań w mniejszym gronie oferujemy Państwu bardziej kameralne sale. Osobom przebywającym w delegacji proponujemy skorzystanie z noclegów i wyżywienia Dworu Choiny. Możemy również zaoferować profesjonalną organizację imprez firmowych, bankietów i eventów.

Dysponujemy dużym, bezpłatnym parkingiem i własną restauracją, która serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej na bardzo wysokim poziomie. W ofercie restauracji znajduje się również szeroki wybór doskonałych win i deserów. Świadczymy także profesjonalną usługę cateringową.


Konferencje i szkolenia

Dwór Choiny to doskonałe, nowoczesne centrum konferencyjne, miejsce idealne do organizowania spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji, targów czy sympozjów. Posiadamy profesjonalne sale z pełnym wyposażeniem konferencyjnym zawierającym: profesjonalne nagłośnienie, laptopy, rzutniki multimedialne, ekrany, w tym także ekran wielkoformatowy, flipcharty, bezpłatny dostęp do szybkiego łącza wi-fi.

Gwarantujemy Państwu pełen profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą obsługi, a przede wszystkim chęć i gotowość do współpracy.

WIĘCEJ


Eventy

Zapraszamy Państwa do organizowania wszelakich imprez kulturalnych i rozrywkowych w Dworze Choiny. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz przestronną salą.

W przypadku mniejszych, bardziej kameralnych wydarzeń oferujemy możliwość wyodrębnienia mniejszej części w naszej sali, dzięki ruchomej ścianie. Posiadamy również obszar zieleni wokół Dworu, gdzie można zaplanować imprezę plenerową.

WIĘCEJ


Imprezy firmowe

Posiadamy bogate doświadczenie w organizowaniu różnorodnych spotkań firmowych.

Dysponujemy przestronną salą, w której możemy pomieścić 250-300 osób. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt nagłaśniający, dzięki czemu doskonale będzie słychać osobę prowadzącą bądź muzykę umilającą imprezę.

 

WIĘCEJ


Pobyty służbowe

Oferujemy Państwu noclegi oraz wyżywienie dla Klientów biznesowych podczas pobytów służbowych. Oferujemy pokoje klasy STANDARD odraz DE LUX. W naszych komfortowych i przytulnych pokojach będą mogli Państwo wypocząć po trudach dnia codziennego. Zapraszamy Państwa do współpracy. Chętnie podejmiemy stałą współpracę z firmami, które wysyłają swoich pracowników w delegację w okolicach Lublina.

WIĘCEJ

foto-biznes-pobyty-sluzbowe


Catering

Dwór Choiny świadczy także profesjonalną usługę cateringową podczas szkoleń, konferencji,  bankietów, targów, wykładów, imprez firmowych oraz eventów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze nie muszą się Państwo martwić o obsługę gastronomiczną w czasie spotkań i uroczystości.

WIĘCEJ


Top