Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

Dwór Choiny

Dwór Choiny to trzygwiazdkowy hotel koło Lublina, położony przy trasie S17 na Chełm/Zamość.  Oferujemy nocleg w 13 pokojach o wysokim standardzie – 30 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z kosmetykami hotelowymi, suszarkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor LCD oraz bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu.

Dla Gości hotelu Dwór Choiny oferujemy bezpłatny parking na 70 miejsc.

Gości zapraszamy także do restauracji Dworu Choiny na dania kuchni polskiej z elementami kuchni z różnych zakątków Europy. W naszych stylowych wnętrzach będą mogli Państwo odpocząć, zrelaksować się, spędzić czas w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników.

Możliwe rabaty dla firm przy nawiązaniu stałej współpracy.


Pokoje i apartamenty

Trzygwiazdkowy hotel Dwór Choiny oferuje Państwu nocleg w 13 pokojach dwuosobowych o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic). W każdej łazience są dostępne kosmetyki hotelowe, suszarki oraz ręczniki. We wszystkich pokojach znajdują się telewizory LCD z dostępem do programów satelitarnych oraz bezpłatnym dostępem do bezprzewodowego internetu.

Oferujemy pokoje dwuosobowe typu standard z możliwością dostawek oraz pokoje klasy de lux.

Więcej


Restauracja

Dwór Choiny zaprasza do swojej restauracji, w której mogą Państwo spróbować dań kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej. Sala restauracyjna hotelu Dwór Choiny idealnie sprawdza się podczas dużych bankietów i kameralnych przyjęć. Z bogatego menu przygotowanego przez Szefa Kuchni Dworu Choiny mogą Państwo wybrać różnorodne dania z wołowiny, wieprzowiny, drobiu, ryb oraz dania wegetariańskie.

Więcej


hotel

Catering

Dwór Choiny świadczy także profesjonalną usługę cateringową podczas różnego rodzaju szkoleń, konferencji, bankietów, targów, wykładów, imprez firmowych oraz eventów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze nie muszą się Państwo martwić o obsługę gastronomiczną w czasie spotkań i uroczystości.

Więcej


Biznes

Dwór Choiny zaprasza Klientów biznesowych do współpracy. Posiadamy sale konferencyjne i szkoleniowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy także sprzęt niezbędny do przeprowadzenia konferencji, szkolenia taki jak rzutniki, ekrany, w tym ekran wielkoformatowy, profesjonalne nagłośnienie, flipcharty. Możemy również zaoferować profesjonalną organizację imprez firmowych, bankietów i eventów. Przy dłuższej współpracy między firmami istnieje możliwość  wynegocjowania korzystnych rabatów.

Więcej

foto-biznes-pobyty-sluzbowe


Przyjęcia okolicznościowe

Dwór Choiny, to miejsce idealne do celebrowania różnorodnych uroczystości. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu przyjęć okolicznościowych, firmowych, ale naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Lublin posiada wiele miejsc na organizację wesela, ale Dwór Choiny jest wśród nich wyjątkowy, a klimat panujący na sali jest niepowtarzalny.

WIĘCEJ


Top