Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

Zorganizujemy dla Ciebie przyjęcie

Zapraszamy do zorganizowania przyjęć okolicznościowych w Dworze Choiny. Organizujemy zarówno kameralne przyjęcia jak i duże rodzinne uroczystości na ponad 200 osób. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa: chrzciny, komunie, imieniny, urodziny, rocznice, wesela, bale studniówkowe, bale studenckie, półmetkowe.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w doborze menu. Dołożymy wszelkich starań, abyście byli Państwo zadowoleni ze współpracy z Dworem Choiny. Zapraszamy do korzystania z naszej altany ogrodowej, placu zabaw oraz coctail baru, które są dostępne podczas trwania Państwa przyjęcia.


Wesela

Dwór Choiny organizuje eleganckie przyjęcia do 280 osób. Sala weselna jest idealna dla wszystkich, którzy cenią sobie stylowe i niepowtarzalne wnętrza. W sali znajduje się antresola, z której roztacza się widok na całą salę taneczną z niepowtarzalnym klimatem.

WIĘCEJ


Eleganckie przyjęcia w Dworze Choiny

Przyjęcia weselne to specjalność Dworu Choiny. Posiadamy długoletnie doświadczenie w organizowaniu tak szczególnych uroczystości. Nasza niepowtarzalna sala, smakowita kuchnia oraz profesjonalna obsługa uczynią ten dzień wyjątkowym. Położenie Dworu Choiny, przestronne tereny zielone przyległe do lokalu, altana ogrodowa, plac zabaw oraz obszerny parking sprawiają, że jest to miejsce idealne do organizowania wesela.

Wesele w Dworze Choiny to:

  • Elegancka, klimatyzowana sala na blisko 300 osób
  • Bogate menu przygotowane z wysokiej jakości produktów
  • Profesjonalna obsługa kelnerska
  • Eleganckie nakrycia stołów biesiadnych i okrągłych
  • Preferencyjne ceny pokoi dla Gości weselnych
  • Różnorodne oferty
  • Bezpłatny parking na 70 miejsc…
  • … i o wiele więcej, dlatego zapraszamy do kontaktu!


Komunie i chrzciny

Chrzest święty oraz Komunia święta to bardzo ważne uroczystości w życiu Państwa dzieci. Dlatego też chcemy, aby były one odpowiednio celebrowane. Przygotowaliśmy różne propozycje, które pozwolą na rodzinnie spędzony czas, ze smakowitą kuchnią i dbałością o nawet najdrobniejsze elementy. Najmłodszych uczestników przyjęć zapraszamy na plac zabaw.

 

 

WIĘCEJ


foto-przyjecia-bankiety

Bankiety

Zapraszamy do organizowania bankietów w Dworze Choiny. Możemy zorganizować dla Państwa tradycyjne przyjęcie zasiadne albo bufet smakowitych przekąsek. Służymy Państwu pomocą w wyborze idealnych potraw, które zachwycą podniebienia Państwa oraz Państwa Gości. Zadbamy o każdy szczegół, aby Państwa przyjęcia były idealne.

WIĘCEJ


Bale

Bale studniówkowe, półmetki, bale absolwenckie, andrzejkowe, sylwestrowe i wiele innych! Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa bal, który będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Nie ma takich samych przyjęć dlatego do każdego przyjęcia podchodzimy bardzo indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu – niech żyje bal!

WIĘCEJ

foto-bale


Grille i ogniska

Przyjęcia okolicznościowe nie muszą odbywać się tylko i wyłącznie na sali Dworu Choiny. Obszerna altana ogrodowa, tarasy oraz zielone tereny wokół lokalu sprzyjają przyjęciom w plenerze. W Dworze Choiny zorganizujemy zarówno piknik z grillowanymi smakołykami jak i ognisko z prawdziwego zdarzenia!

WIĘCEJ


Top