Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

Przyjęcia bankietowe

Pragną Państwo uczcić jakieś ważne wydarzenie lub osobę? W Dworze Choiny mogą Państwo zorganizować przyjęcie bankietowe do 300 osób w niezwykle stylowej sali. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa przyjęcie tradycyjne zasiadane albo w formie stołu szwedzkiego. Mogą Państwo samodzielnie skomponować menu na przyjęcie, albo skorzystać z porad naszego Szefa Kuchni. Pomożemy Państwu w rozplanowaniu przyjęcia, wyborze menu czy ustawieniu stołów.

Dysponujemy doskonałym nagłośnieniem, więc istnieje możliwość urozmaicenia bankietu muzyką. Jeśli będą Państwo potrzebowali oprawy muzycznej oferowanej przez zespół, to pomożemy Państwu w wyborze zespołu, który spełni Państwa wymagania. Przed Dworem Choiny mamy duży, monitorowany parking. Do Państwa dyspozycji oddajemy również 13 pokoi hotelowych o wysokim standardzie wyposażenia.

foto-przyjecia-bankiety

Wokół sali bankietowej roztacza się taras, na który prowadzą cztery wyjścia. Miłośnicy świeżego powietrza mogą skorzystać z ogrodu, w którym stoi piękna drewniana altana.

Jeśli chcą Państwo zorganizować przyjęcie w zaciszu swojego domu, to oferujemy także możliwość zamówienia profesjonalnego cateringu.

W celu ustalenia szczegółów, prosimy o kontakt: 508-107-240.


Top