Czekasz za długo?
Kliknij aby pominąć ekran ładowania.
logo

Restauracja

Dwór Choiny zaprasza do swojej restauracji, w której mogą Państwo spróbować pysznych dań kuchni polskiej z elementami kuchni europejskiej. Sala restauracyjna hotelu Dwór Choiny jest przystosowana zarówno do organizacji dużych bankietów, jak i kameralnych przyjęć okolicznościowych. Z bogatego menu przygotowanego przez Szefa Kuchni Dworu Choiny mogą Państwo wybrać różnorodne dania z wołowiny, wieprzowiny, drobiu, ryb oraz dania wegetariańskie.

Wszystkie potrawy w restauracji Dworu Choiny przyrządzane są ze składników najwyższej jakości, według tradycyjnej receptury. Profesjonalizm i życzliwość naszej obsługi oraz nastrojowy klimat panujący w dworku tworzą doskonałą oprawę bankietów, imprez okolicznościowych, spotkań towarzyskich i biznesowych, a także szkoleń i konferencji.


Szef kuchni poleca

Serdecznie zapraszamy Państwa do restauracji Dwór Choiny! W naszej karcie menu znajdą Państwo specjalne propozycje prosto od Szefa Kuchni!

Wśród nich:

  • wyśmienite carpaccio wołowe

  • aromatyczna, węgierska zupa gulaszowa

  • przepyszna pieczona kaczka

  • wyśmienite polędwiczki wieprzowe w aromatycznych borowikach

  • smakowita golonka z wędzoną śliwką

foto-hotel-restauracja


Catering

Dwór Choiny świadczy także profesjonalną usługę cateringową podczas szkoleń, konferencji,  bankietów, targów, wykładów, imprez firmowych oraz eventów. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalnej obsłudze nie muszą się Państwo martwić o obsługę gastronomiczną w czasie spotkań i uroczystości.

WIĘCEJ


Top